בחירת שנאי לתאורת גינה

התקנתם תאורה בגינה? זה הזמן לבחור בשנאי!

השנאי לתאורת הגינה משמש לשמירה על התאורה שלכם לאורך זמן, כאשר רוב גופי התאורה הנמכרים היום לגינות בתים הם גופי תאורת לד. השנאי מעביר את המתח הקיים בבית למתח מותאם לתאורה בגינה ויכול להוריד אותו ל-12 וולט או 24 וולט, תלוי בסוג השנאי שבחרתם. בחירת שנאי לתאורת גינה צריכה להיות מותאמת לגופי התאורה המותקנים בגינה עם ההספק הנכון. שנאים של 12 או 24 וולט מתאימים לתאורת בריכה או תאורת גינה וניתן להזמין אותם טלפונית ולקבל אותם עם משלוח עד הבית. ניתן לבצע התקנה עצמית אך נדרש לכסות את השנאי בצורה יעילה עם קופסא ייעודית מוגנת מים.

שנאי 12 וולט לגינה מוגן מים

שנאי 12 וולט לגינה הינו שנאי מבדל המגיע ארוז בתוך קופסא מיוחדת להגנה מפני רטיבות וגשמים. התפקיד של השנאי V12 הוא להוריד את מתח החשמל במטרה לשמור על הנורות הנמצאות בגינה. הבחירה של השנאי שלכם צריכה להיות מותאמת למספר הנורות המותקנות בגינה. אתם צריכים לספור את מספר הנורות המותקנות בגינה ולבצע הכפלה של המתח בכדי להגיע למספר הנכון של השנאי. עוצמת המתח נמדדת כך – W ועוצמת השנאי נמדדת כך – VA.

שנאי לתאורת בריכה במגוון גדלים

על מנת שתוכלו למצוא את השנאי לתאורת בריכה או גינה המתאים ביותר לכם, אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית המייצרת את השנאים בישראל. חברה יצרנית של שנאים יכולה לספק לכם את השנאי הספציפי הנדרש לכם עם קופסת ההגנה לשמירה מפני רטיבות וגשמים. מתח הכניסה של השנאי שלכם צריך להיות 220 וולט שהוא למעשה המתח שיש לכם בתשתית החשמל בבית. מתח היציאה יהיה 12 וולט או 24 וולט בהתאם למספר הנורות הנמצאות בגינה.

בחירת שנאי לתאורת גינה של חברה מקצועית

לבחירת שנאי לתאורת גינה בהתאמה מדויקת לגופי התאורה ולנורות בגינה שלכם, צרו קשר עם חברת ברק כח המתמחה בייצור של שנאים לתאורות מכל הסוגים. החברה פועלת בתחום השנאים כבר למעלה מ-53 שנים ומייצרת את כל השנאים בארץ באחד המפעלים המתקדמים והחדישים ביותר בחולון. צוות החברה ישמח לסייע לכם טלפונית בבחירת השנאי המתאים לגינה שלכם.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button