איך עובד שנאי מבדל

רוצים לדעת איך פועל השנאי המבדל? צריכים שנאים למפעל שלכם?

כאשר מבצעים עבודות במערכות חשמל חשוב שתהיה אבטחה מלאה לעובדים. כאשר ישנו מתח חשמלי גבוה, הסכנה לעובדים היא גדולה יותר ולכן ישנה חשיבות רבות בשימוש אמצעי בטיחות לפני כל תחילת עבודה. אחת משיטות ההגנה מפני התחשמלות היא שיטת הפרד מגן הפועלת באמצעות שנאי מבדל. אז איך עובד שנאי מבדל ולמה השיטה הזו תהיה יעילה עבורכם? השנאי המבדל מייצר מקור מתח אשר אינו תלוי בהארקה ונוצרת מערכת “צפה” אשר מונעת סגירת מעגל חשמלי ובדרך זו גם מצב של התחשמלות העובד המתפעל מערכות חשמליות.

שיטת הפרד מגן שנאי מבדל

השיטה שנקראת הפרד מגן שנאי מבדל נחשבת ליעילה ביותר ומונעת מאות אלפי מקרים בכל שנה של התחשמלות. כאשר עובד נוגע בגופים המוליכים את החשמל הוא לא יגיע למצב של סגירת מעלה ובנוסף גם אין נפילה של מתח החשמל. זהו למעשה פתרון אידיאלי מכל הבחינות – אין התחשמלות של העובדים ואין הפסקה במתח החשמלי ובשימוש במכשירים חשמליים או תאורה במקביל לעבודות. השאלה היא מהו שנאי מבדל ואיך הוא ישמש אתכם, עומדת למעשה בצד הבטיחותי של עבודות חשמל. שיטת הפרד מגן מספקת הגנה גם על הציוד שלכם בכך שאינה גורמת לקצר חשמלי אשר יכול להביא לפגיעה במכונות חשמליות מסוימות. אם אתם שואלים מהו שנאי מבדל ולמה הוא יהיה יעיל עבורכם, אתם צריכים לדעת קודם כל מה סכנות החשמול הטמונות בעבודה שלכם ושל העובדים שלכם.

מתי משתמשים בשנאי מבדל ומה היתרון שלו?

חוק החשמל בישראל מציין מתי משתמשים בשנאי מבדל ובאילו מקרים הוא צריך להיות מותקן במערכת לאספקת חשמל. העיקרון הוא שיש צורך בשימוש בשנאי המבדל כאשר אתם נדרשים לספק בידוד משופר בין מעגלים חשמליים שונים וזאת במטרה ליצור הגנה מלאה לעובדים שלכם בעת העבודה שלהם עם מערכות חשמליות.

איך עובד שנאי מבדל ואיפה קונים אותו?

אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים על איך עובד שנאי מבדל ומה המחיר של שנאים מהסוג הזה, צרו קשר עם חברת ברק כח המספקת שנאים מבדלים למאות חברות ובתי עסק ברחבי הארץ ומאפשרת להם לשמור על בטיחות חשמל טובה יותר לאורך זמן ובטיחות מלאה לעובדים שלהם מפני התחשמלות.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button