איזה שנאי צריך לפס לדים

רוצים להתקין פס לדים בבית? מחפשים שנאי מתאים?

פסי נורות הלדים יכולים להיות מותקנים במגוון רחב של גרסאות כמו תקרות גבס, מדרגות, ארונות מטבח או משטחי עבודה. לפני שאתם מתקינים או קונים פס לדים, חשוב לדעת איזה שנאי צריך לפס לדים שלכם. על פי צריכת החשמל של פס הלדים, יהיה צורך בהתאמת מתח החשמל לתאורה. חיבור ישיר של פס הלדים שלכם למתח הרגיל בבית, יגרום לשריפת הנורות ולהביא לכך שפס הלדים אינו יעיל לטווח הארוך. השנאי למעשה מבצע התאמה של מתח החשמל לפס הלדים, כאשר המתח של 220 וולט המגיע משקע החשמל אינו מתאים לפסי הלדים.

שנאי לפס לד באיכות מעולה

בין פס הלדים שלכם יהיה מותקן מתחת למדרגה ובין אם הוא יהיה מותקן על התקרה תחת שכבת גבס, חשוב שיהיה לכם שנאי לפס לד התואם במדויק את המתח של החשמל הנדרש לכם. גופי תאורה לנורות לד מורכבות מפסים בעלי מעגל אלקטרוני, כאשר בפסי הלד ניתן למצוא 20 לדים לכל פס באורך מטר או 60 לדים, תלוי בסוג פס הלד שבחרתם. מכיוון שנורות הלד הן חסכוניות מאוד בהשוואה לכל נורה אחרת לבית, פסי הלדים הם מומלצים ביותר לצורות שונות של תאורה בחדרי המטבח, מבואות וחדרי הסלון.

הזמנה טלפונית של שנאי לפס לדים

הדרך הנוחה ביותר להזמנה של שנאי לפס לדים, היא באמצעות הזמנה טלפונית. במקום לחפש את השנאי הנדרש לכם ולבצע את ההתאמה לפס הלדים שקניתם או מתכננים לקנות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לחברה המייצרת סוגים שונים של שנאים ולקבל ייעוץ טלפוני להזמנת השנאי המתאים לכם. בדרך זו, אתם נהנים מייעוץ מקצועי ואמין להתאמת השנאי ויכולים לקבל את השנאי שלכם לפס לדים עד הבית עם משלוח מהיר ויעיל במיוחד.

איזה שנאי צריך לפס לדים ואיך מתאימים את השנאי?

אם אתם רוצים לדעת איזה שנאי צריך לפס לדים ואיך מבצעים את ההתאמה הנכונה, צרו קשר עם חברת ברק כח המובילה את ייצור השנאים לתאורות לד. חברת ברק כח מייצרת מגוון רחב של שנאים ויכולה להתאים לכם את סוג השנאי הנדרש לכם במחיר משתלם ובאיכות גבוהה במיוחד.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button