תכנון וייצור שנאים

שנאי הוא מכשיר שיכול להעביר אנרגיה בין שני מעגלים ומשמש לשינוי המתח במעגל אחד ביחס למשנהוישנם שני סוגים של שנאים: מקבילים וסדרתיים. שנאים מקבילים משמשים כאשר העומס בשני המעגלים דומה. שנאים סדרתיים משמשים כאשר העומס במעגל אחד גבוה מזה של השני. באופן כללי ניתן לומר, כי מדובר במכשיר חובה במערכות תעשייתיות רבות שמווסת את רמות החשמל המגיעות למכשיר אליו מחובר ובדרך זו מונע תקלות וקצרים חשמליים.

תכנון וייצור שנאים למטרות שונות

לכל מכשיר חשמלי גדול כקטן צורך רמות אנרגיה שונות ולכן ובהתאם לכך, לכל סוג מכשיר מתאים סוג אחר של שנאי. כך למשל, שנאי לתאורת גן מותאם במיוחד לויסות ושליטה על מערכות תאורת הגן. בדומה לכך, שנאי לתאורת לד גם הוא ימנע קצרים ותקלות במערכת תאורת הלד. שנאי ממיר מתח הינו סוג של שנאי המתאים לצורך הפעלת מכשירי חשמל מחו”ל בעלי צריכת רמות מתח שונות מהמכשירים שבארץ. סוג שנאי זה מגיע בתצורות שונות ובנוי בתור מזוודה או מארז עליו יש תקע חיבור למכשיר החשמלי וכבל המתחבר לתקע חשמלי.

תכנון וייצור שנאים מקצועי ומדויק יבטיח שימוש בטוח

לא משנה לאיזו מטרה יש לכם צורך בשנאי, תמיד חשוב שתרכשו את השנאי הרצוי לכם מחברה המתמחה בתחום. עקב ביקוש הולך וגדל, תחום ייצור השנאים בתל אביב תופס תאוצה וחברות רבות מציעות מגוון שנאים מסוגים שונים למטרות שונות. לכן הבחירה מבינהם עשויה להיות לא פשוטה. תמיד מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון וידע רב בייצור ותכנון מכשירים אלה שכן תכנון וייצור שנאים באופן המדויק והנכון ביותר הוא זה שיבטיח מכשירים איכותיים ובטוחים לשימוש.

מגוון רחב של שנאים איכותיים ובטוחים למגוון לכל צורך ומטרה

עם העלייה בעלויות אנרגיה כך גובר הצורך בשנאים זמינים באיכות גבוהה שיווסתו את האנרגיה בצורה הטובה ביותר. חברת ברק כח עוסקת שנים רבות בייצור שנאים בתל אביב ומציעה מגוון רחב של שנאים בעלי תו תקן המתאימים למגוון שימושים שונים. למשל, שנאי לתאורת גן, שנאי ממיר מתח, שנאי לתאורת לד ושנאיי תלת פאזי מסוגים שונים. מזמינים אתכם לעבור על מוצרינו דרך האתר וליצור עמנו קשר בכל עת לקבלת הצעות מחיר משתלמות על שנאים שיישרתו אתכם לאורך שנים

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button