שנאי עם תקן ישראלי

מחפשים שנאים לתעשייה עם תו תקן?

שינוי מתח חשמל של מערכת החשמל בישראל, דורש שימוש בשנאי עם תקן ישראלי 61558. השנאים מיוצרים במטרה להתאים את מתח החשמל, התדר וההספק למכשירי חשמל מסוימים או לשימוש של מספר מכונות הפועלות במקביל. הזרם והמתח של סלילי השנאי תלויים במבנה הסלילים של השנאי, כאשר יש הבדלים בין המתחים והזרמים על פי ההספק של השנאי. השנאי לתעשייה יכול לשמש הן לשינויים של רמות הזרם והמתח במערכת החשמל במבנה שלכם והן ליצירת נקודה בה אין סגירת מעגל חשמלי במטרה למנוע התחשמלות של מי שעובד על מערכת החשמל שלכם.

שנאי זינה צפה תקן רפואי בייצור כחול לבן

שנאים נפוצים בתעשייה הם שנאי זינה צפה תקן רפואי העומדים גם בתקן 60601-1. השנאים עם התקן הרפואי מיועדים לבידוד של מערכות שונות במרפאות ובתי חולים. השנאים מותקנים בחיבור למכונות חשמליות שונות ולמערכות חשמל מרכזיות. המטרה של השנאים בבתי החולים והמרפאות, היא להגן על ציוד מתקדם ויקר הנמצא בחדרי האשפוז, חדרי הניתוח וחדרי הטיפול ובמקביל למנוע שריפות וסכנת התחשמלות של המשתמשים במכונות השונות.

הזמנת שנאים תקן ישראלי על פי דרישה

הזמנה של שנאים תקן ישראלי יכולה להתבצע על פי הצרכים שלכם ובהתאמה מושלמת למכונות התעשייתיות שאתם מחזיקים אצלכם במפעל או במבנה הציבורי בו אתם עובדים. התאמת השנאי למכונות שלכם מתבצעת על ידי צוות מיומן ומקצועי המספק פתרונות לכל סוגי המכונות ולכל סוגי המתחים והזרמים הנדרשים להפעלה מיטבית של מכונות תעשייתיות ומכשור רפואי. בכל מרפאה ובית חולים יש צורך בשימוש בשנאים שונים לציוד ומכשור רפואי. הזמנת שנאים מחברה מקצועית תאפשר לכם לתפעל כל מכונה בצורה יעילה וקלה ולהפחית את הסיכון בהתחשמלות של עובדים או בנפילות תכופות במערכת החשמל שלכם.

שנאי עם תקן ישראלי דרך מפעל מקצועי

קיבלתם החלטה להזמין שנאי עם תקן ישראלי? רוצים לבצע את ההזמנה טלפונית? זה הרגע ליצור קשר עם חברת ברק כח הנחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום ייצור שנאים. החברה פועלת כבר למעלה מ-50 שנה ומייצרת מגוון גדול של שנאים לתעשייה עם צוות מיומן ומקצועי למאות בתי עסק, מוסדות ציבור ומפעלי תעשייה באזורים נרחבים בארץ.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button