שנאי מתח אמריקאי

שנאי מתח הם מכשירים הממירים את המתח מצורה אחת לאחרת. הם מספקים חשמל לציוד חשמלי הפועל במתח שונה ממתח קו החשמל. שנאי מתח אמריקאי הוא מכשיר הממיר את המתח מ-120 וולט באמריקה ל-240 וולט במדינות אחרות. מדובר במכשיר חובה שיכול לסייע לכל מי שרכש מכשיר חשמלי מארה”ב שאי אפשר לחבר לחשמל ולהפעיל ללא שנאי מתאים.

כיצד פועל שנאי מתח אמריקאי

שנאי מתח אמריקאי הוא מכשיר הממיר את המתח מאספקת החשמל לרמה אחרת. הוא עושה זאת באמצעות אינדוקציה מגנטית, כלומר כאשר זרם חשמלי בסליל אחד של חוט יוצר שדה מגנטי. זה בתורו גורם לזרם חשמלי בסליל אחר של חוט. סלילי השנאי עשויים מחוטי נחושת וכרוכים סביב ליבת ברזל. מספר הסיבובים לכל סליל קובע כמה מתח ייווצר – ככל שיותר סיבובים, המתח גבוה יותר.

סוגים שונים של שנאי ממירי מתח אמריקאי

אם אתם מחפשים שנאי למתח אמריקאי בישראל יש סיכוי שנתקלתם בלא מעט סוגי שנאים ממירי מתח מסוגים שונים המתאימים לצרכים ומטרות שונות. למשל ישנו שנאי למתח אמריקאי לרכב שמיועד להפעלת מכשירים מכשירי חשמל מהרכב. סוג שנאי זה מתחבר למצבר או לשקע המצת ומתאים לחיבור מכשירי חשמל כמו רמקולים, מחשבים ניידים ואביזרי תאורה. כמו כן ישנו שנאי ממיר מתח שמוריד את רמות המתח במכשיר האמריקאי כדי שיהיה ניתן להשתמש. הוא בנוי בצורת מזוודה אשר בצד אחד שלה יש תקע אליו מתחבר המכשיר האמריקאי ובצד השני כבל המתחבר למקור החשמל.

שנאי למתח אמריקאי למכירה במחירים מעולים ועם אחריות מלאה

אם קניתם מכשיר חשמלי מארה”ב ואינם יכולים להפעיל אותו כנראה שתצטרכו להשיג שנאי למתח אמריקאי בישראל. אנו בחברת ברק כח מציעים מגוון רחב של שנאיי מתח אמריקאי למכירה המגיעים עם אחריות מלאה המתאימים למגוון שימושים שונים. תוכלו לרכוש למשל שנאי למתח אמריקאי לרכב ושנאי מוריד מתח להפעלת מכשירים חשמליים ביתיים. כך שאם חיפשתם שנאי למתח אמריקאי למכירה עכשיו אתם יכולים להפסיק לחפש. כל מוצרינו בעלי תו תקן ומבטיחים שימוש בטוח ואיכותי גם לאורך שנים ארוכות. מוזמנים לעבור על מבחר מוצרינו דרך האתר וליצור עמנו קשר בכל עת לקבלת הצעות מחיר משתלמות על שנאים ברמת איכות בלתי מתפשרת

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button