שנאי למכונה חדשה

צריכים שנאי למכונה תעשייתית? הגעתם למקום הנכון!

אם רכשתם מכונה תעשייתית חדשה למפעל שלכם ואתם צריכים שנאי מקצועי, יש לכם אפשרות להזמין שנאי למכונה חדשה בייצור בהתאמה אישית. ייצור השנאי מתבצע במפעל ישראלי המייצר סוגים שונים של שניים למגוון רחב של מכונות ומבנים. ישנם סוגים שונים של שנאים כמו שנאים עם תקן רפואי ושנאים תלת פאזיים למתח גבוה. את השנאי ניתן להתאים באופן מדויק להספק החשמל הנדרש למכונה או למכונות שלכם, כאשר הייצור של השנאי מתבצע לאחר בדיקת המכונה וההספק החשמל הנדרש לה.

הזמנת שנאי למכונה חשמלית בהתאמה אישית

שנאי למכונה חשמלית יכול להיות חד פאזי או תלת פאזי, כאשר המטרה של השנאי הוא לשמש הגנה מרבית מפני התחשמלות. תקן הבטיחות המחמיר לשנאים מסוג זה הוא 61558 של מכון התקנים הישראלי. אספקת המתח של השנאי נקבעת על פי סוג השנאי וניתן לייצר את האספקה המתאימה על פי הצרכים שלכם. המרה של מתח חשמל מחד פאזי לתלת פאזי תתבצע באמצעות שנאי מבדל הנחשב לאמין ויעיל במיוחד ונפוץ מאוד במפעלי תעשייה בישראל. שנאים תלת פאזיים פועלים בדומה ל-3 שנאים במקביל ומספק פתרון יעיל לזרמים ומתחי חשמל גבוהים.

מפעל מקצועי לייצור שנאי למכונה ניידת תעשייתית

על מנת שתוכלו לקבל שנאי איכותי המותאם במדויק לצרכים התעשייתיים שלכם, יש לכם אפשרות להזמין שנאי למכונה ניידת או נייחת ממפעל מקצועי המייצר את השנאים בהתאמה מושלמת לצרכי המכונות שלכם. ההזמנה מתבצעת טלפונית וניתן לקבל גם ייעוץ מקצועי לבחירת השנאים לכל המכונות החשמליות הנמצאות במבנה שלכם. שנאים עם רמת בידוד גבוהה יכולים לספק לכם מענה נרחב למגוון בעיות הנוגעות למערכת החשמל שלכם במפעל. שנאים נוספים הנחשבים לנפוצים במיוחד הם השנאים העומדים בתקנים רפואיים. השנאים הללו מספקים מתח חשמל גבוה על פי דרישה וניתן לראות אותם בבתי חולים ובקליניקות רפואיות.

הזמנה טלפונית של שנאי למכונה חדשה

להזמנה של שנאי למכונה חדשה, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ברק כח ולבחור את השנאי המתאים ביותר למכונות התעשייתיות שלכם. השנאים שחברת ברק כח מייצרת עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומיועדים לשימוש אינטנסיבי לשנים רבות קדימה.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button