שנאים תלת פאזיים מבדדים

צריכים שנאי בטיחות תלת פאזי? הגעתם למקום הנכון!

שנאים תלת פאזיים מבדדים מתאימים למתחים וזרמים גבוהים וייעודיים למערכות חשמל שונות הדורשות צריכת חשמל גבוהה או חלוקה נכונה של צריכת החשמל. את השנאים אפשר למצוא בייצור ישראלי המגיע עם תו התקן של מכון התקנים הישראלי 2.4 61558 הנחשב למחמיר במיוחד ומספק לכם אינדיקציה לגבי אמינות המוצר לשימוש במערכות הדורשות מתח גבוה. איכות השנאים התלת פאזיים היא קריטית לשמירה על המבנה שלכם מפני שריפות או פגיעה בתשתית החשמל.

שנאי בטיחות מבדדים בתקן המחמיר ביותר

שנאי בטיחות מבדדים מלופפים עם סלילים נפרדים, כאשר הבידוד עצמו מסייע במניעת חשמול והתקן דורש זאת. השנאי משמש כדרך להגן מפני שריפה של נורות חשמל מצד אחד והגנה מפני חשמול מצד שני. ההפרדה החשמלית מתבצעת באמצעות השנאי והיא מספקת בטיחות מלאה למערכות חשמל תעשייתיות וביתיות. יישום שיטת ההגנה מפני חשמול הנקראת הפרד ומגן, נחשבת ליעילה במיוחד והיא פותרת את הסיכון בעבודה עם מתח חשמל גבוה במערכות חשמל שונות.

תלת פאזי שקע למניעת עומס בתשתית החשמל

עבודות אלקטרוניקה לתעשייה הכבדה והקלה בישראל נעשות לעיתים קרובות במתח חשמל גבוה. תלת פאזי שקע ושנאיים תלת פאזיים מבדדים, יכולים לספק לכם את הפתרון לבעיית הבטיחות בחשמל. יצירת מערכת צפה אשר אינה תלויה בהארקה היא הפתרון היעיל ביותר וישנם תקנים ייעודיים לשקעים ולשנאים התלת פאזיים בכדי לוודא שהם מיוצרים מחומרי גלם המתאימים להעברת מתח חשמל גבוה. חשוב אם כן לקבוע מהן התקנות על פי החוק ולהבין האם מותר להשתמש בשנאי המבדל בפרויקט שלכם. הבחירה בשיטת הפרד מגן צריכה להיות מושכלת ומומלץ לעשות זאת רק לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים בתחום השנאים.

שנאים תלת פאזיים מבדדים באיכות מעולה

לפרטים נוספים על שנאים תלת פאזיים מבדדים ועל שקעים תלת פאזיים למערכות תעשייתיות וביתיות, צרו קשר עם חברת ברק כח המובילה את תחום הייצור של שנאים תלת פאזיים. החברה פועלת בתחום ייצור השנאים כבר למעלה מ-5 עשורים ברציפות ומציעה לכם את שיא הטכנולוגיה של שנאים תלת פאזיים בשימוש חומרי גלם בסטנדרט גבוה במיוחד. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לבצע הזמנה כבר עכשיו לכל שנאי הנדרש לכם.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button