שנאים תלת פאזיים לזרמים גבוהים

צריכים להגדיל את מתח החשמל שלכם לתלת פאזי?

מתח חשמל גבוה צריך להיות מותאם למערכת החשמלית במבנה שלכם, כאשר חברת החשמל בישראל מספקת פאזה אחת למבנה. שנאים תלת פאזיים לזרמים גבוהים מטרתם לתקן את הבעיה הזו ולספק כמות כוח גדולה יותר, בין אם זה למבנה עצמו ובין אם זה למכשירים חשמליים הזקוקים למתח גבוה יותר. הספק גבוה תלת פאזי נדרש בדרך כלל למבנים תעשייתיים, אך ניתן לראות אותו גם במבנים פרטיים בעלי חדר עבודה לנגרות או לעבודות הדורשות הספק חשמל גבוה.

ייצור מותאם אישית לשנאים למתחים גבוהים

שנאים למתחים גבוהים ומערכות תלת פאזיות יכולות לשמש להפעלה של מכשירים חשמליים שונים לתחום התעשייה ולתחום החקלאות. בין המכונות הנדרשות להספק חשמל גבוה, ניתן למצוא את משאבות המים המיועדות להשקיה ומנועים תעשייתיים הפועלים על מנגנון חשמלי. המעבר לחיווט תלת פאזי במערכת החשמל או לחיבור שנאי תלת פאזי, מעניק לכם יתרון משמעותי בהפעלה של מספר מכשירים בבית העסק או אפילו בבית שלכם. המתג הראשי במקרה זה לא יקרוס ותוכלו למנוע את הסיכון ביצירת שריפות בלוחות החשמל. השימוש בשנאים תלת פאזיים פותר מכשולים הקשורים לרשת החשמל בישראל. השימוש ב-3 פאזים מונע את הנפילה של מתח החשמל, כאשר עומס החשמל מתחלק בין 3 שנאים שונים.

הזמנה טלפונית של שנאים מתח גבוה

אם אתם צריכים שנאים מתח גבוה לבית או לבית העסק שלכם, יש לכם אפשרות לבצע הזמנה טלפונית של כל סוגי השנאים הנדרשים לכם ולקבל אותם עד אליכם עם משלוח. אם אתם חווים תקלות במתח החשמל במבנה שלכם, כדאי לכם לבדוק את האפשרות לעבור כבר עכשיו לשימוש בשנאים תלת פאזיים להגדלת המתח של החשמל. באמצעות השנאים התלת פאזיים, הספק החשמל לא יגיע לאפס ותוכלו לעבוד עם מספר מכונות תעשייתיות במקביל.

מחיר משתלם לשנאים תלת פאזיים לזרמים גבוהים

להזמנה של שנאים תלת פאזיים לזרמים גבוהים וקבלת הצעת מחיר לסוגי השנאים הנדרשים למבנה שלכם, צרו קשר עם חברת ברק כח המתמחה בייצור של שנאים לתעשייה ולשימוש ביתי. החברה מייצרת שנאים תלת פאזיים באיכות גבוהה מאוד העומדים בכל התקנות הנדרשות המחמירות ביותר של מכון התקנים הישראלי.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button