ייצור שנאים תלת פאזיים

ייצור שנאים תלת פאזיים הוא תהליך שבו ליבת המתכת מלופפת בחוט נחושת ליצירת סלילים. סלילים אלה מוקפים אז בבידוד ויריעת מתכת. שנאים תלת פאזיים משמשים במערכות חלוקת חשמל וכן ביישומים תעשייתיים כמו ריתוך או חימום אינדוקציה. השימוש בשנאים תלת פאזיים מפחית את מספר החוטים הדרושים לאספקת חשמל לאזור . השנאים משמשים בתעשיות רבות כמו הולכת וחלוקת כוח וייצור חשמל.

כיצד מתבצע ייצור שנאים תלת פאזיים בפועל

שנאים תלת פאזיים הם הסוג הנפוץ ביותר של שנאים המשמשים במערכות חלוקת חשמל. הם עשויים על ידי סלילה של שלושה סלילים של חוט מבודד על ליבת ברזל. שלושת הסלילים מקושרים יחד כך שהם יכולים לחלוק את אותו שדה מגנטי וכך ניתן להפעיל אותם ללא תלות זה בזה. תהליך הייצור שמתחיל בסליל של חוט נחושת, הכרוך סביב ליבת ברזל. מספר הסיבובים לסליל נקבע לפי דירוג המתח והזרם הדרושים לעומס שיש לספק. לאחר מכן, בידוד מוחל על כולם מלבד סיבובי הקצה על מנת למנוע קצרים והתחממות יתר במהלך הפעולה. בידוד זה מיושם בקפידה רבה, וזאת כדי למנוע הפרעות בשדה המגנטי.

שנאים מסוגים שונים מתאימים לצרכים שונים

אם אתם מעוניינים בשנאי תלת פאזי כדאי שתדעו כי קיים מגוון רחב של שנאים כאלה המתאימים לצרכים שונים ומטרות שונות. ישנם שנאים המתאימים למערכות סאונד וישנם שנאי הספק כוח. כמו למשל, שנאים תלת פאזיים יצוקים מסוג יבש שהליבה שלהם אינה טבולה בשמן המתאימים לשימושים שונים בתעשיית החשמל. עוד סוג של שנאי ספק כוח הוא שנאי טבול בשמן שיכול למנוע קצרים חשמליים במערכות החשמל השונות.

חברה מקצועית ואמינה המייצרת שנאים איכותיים וחזקים

אנו בחברת ברק כח- ג’נרל טרפו צברנו ניסיון רב בייצור שנאים תלת פאזיים ומספקים ללקוחותינו מגוון רחב של שנאים עמידים וחזקים המתאימים למגוון מטרות וצרכים שונים. אנו מייצרים שנאים תלת פאזיים יצוקים יבשים או טבולים בשמן, שנאים להעלאת או הורדת המתח החשמלי וכן שנאים מבדדים. אנו מקפידים על תהליך ייצור מדויק ואיכותי שבסופו מתקבלים מוצרים איכותיים וחזקים שיישרתו אתכם לאורך שנים. מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר משתלמות או ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לבחור את השנאי המתאים ביותר לצרכיכם

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button