איך בודקים שנאי

רוצים לבצע בדיקה של שנאי? זקוקים לציוד מקצועי?

אם אתם מחזיקים שנאים תעשייתיים וזקוקים לביצוע בדיקות, חשוב שתדעו איך בודקים שנאי ומה שיטות הבדיקה הנדרשות. כאשר מדובר על שנאי חדש יש סדרה של בדיקות כמו בדיקת ניסוי קצר, בדיקות יחסי תמסורת, בדיקת תפקוד משנה דרגות ועמידה במתח יתר. את הבדיקות רצוי לא לבצע באופן עצמאי אלא עם חשמלאי מוסמך המכיר את סוג השנאים שיש לכם בבית העסק. הבדיקות תלויות במספר גורמים כמו גודל השנאי וסוג השנאים שלכם והאם הם שנאים אטומים או יבשים. בדיקות תקופתיות כוללות בין היתר בדיקה ויזואלית ובדיקות של שמן האטמים בתוך השנאי. שנאים גדולים דורשים בדיקות נוספות המתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע.

הזמנה של שנאי זרם ישר

שנאי זרם ישר המכיל גם שמן צריך לעבור בדיקות בכדי לוודא כי אין נזילות של שמן מחוץ לשנאי. השמן מיועד להגן על בידוד הנייר הנמצא בתוך השנאי והוא אף משמש כאמצעי יעיל לניטור מצב השנאי שלכם. שנאי זרם למדידה מותקן עם מוליך בו נמצא זרם חילופין כאשר יכולת העברת ההספק של השנאי היא מוגבלת. שנאי זרם למדידה ניתן למצוא בסוגים שונים, כאשר כל סוג תלוי ביחס ההמרה של השנאי. ביצוע בדיקות של שנאי במעבדה, מאפשר קבלת נתונים לגבי מתח גבוה והתאמה השנאי לצרכים התעשייתיים שלכם.

בדיקות של שנאי זרם מסכם

שנאי זרם מסכם מבצע סיכום של כל הזרמים העוברים בתוך השנאי. סכום הזרמים צריך להיות שווה ל-0 במצב תקין וניתן לבדוק זאת על ידי בדיקת הזרם בתוך הסליל הנמצא על הליבה של השנאי. קיימים שנאי זרם מסכמים לכמה כניסות, 3 עד 4 וניתן לבחור את השנאי המתאים לכם ביותר. מסכם זרמים וקטורי באותה הפאזה יהיה ניתן להתקין גם על פס דין.

איך בודקים שנאי ואיך מוצאים שנאי מתאים?

אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים על איך איך בודקים שנאי ואיך מתאימים למכונות שלכם שנאי חדש, צרו קשר עם חברת ברק כח ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למכונות התעשייתיות שלכם. חברת ברק כח מציעה לכם תהליכי ייצור מתקדמים לכל סוגי השנאים וציוד מקצועי לביצוע בדיקות תקופתיות לשנאים שלכם.

שנאי מבדל
שנאי בטיחות מבדדים ושנאים מבדדים חד ודו פאזיים ללוחות חשמל ולתעשייה.
שנאי תלת פאזי
שנאים תלת פאזיים, עצמיים AUTO)) או מבדדים עם הפרדה גלוונית במתחים שונים.
שנאי שקע תקע
שנאים עם שקע ותקע להפעלת מכשירי חשמל המיובאים מאמריקה V115.
שנאי תקן רפואי
שנאים מבדדים המיועדים לזינה צפה של אתרים רפואיים, כולל כבל תקע ושקע.
שנאים לפס דין

שנאי בטיחות מבדד להתקנה על פס דין בלוחות חשמל פיקוד ובקרה זרם AC או DC
שנאי מוגן מים

שנאים מוגנים מים IP-65 מיועדים להתקנה חיצונית בגינות ובמקומות פתוחים.
שנאי עגול

חברתנו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום
  Call Now Button