חברת ברק כח נוסדה בשנת 1969 על ידי מר יוסי אמריליוס. מאז ובמשך השנים, החברה מצליחה לתכנן ולייצר שנאים ללקוחות רבים ומגוונים, המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח. בזכות המסירות לתחום,  המקצועיות והשמירה על סיפוק המוצרים האיכותיים ביותר, חברת ברק כוח ממותגת כיום כיצרנית השנאים המובילה בישראל.

אנו מספקים שנאים למגוון רחב של תעשיות בהתאמה אישית עבור לקוחותינו. החברה דוגלת בנתינת שירות קשוב ונכון לעזור, המבין את המורכבויות השונות והבקשות הספציפיות של הלקוח, ומחזיקה בצוות מנוסה ומקצועי שיודע לתכנן ולייצר את סוג השנאים המותאמים לדרישות הייחודיות של הלקוח.

אנו ספקים מאושרים של משרד הבטחון וחברת החשמל וכל השנאים שאנו מייצרים הם ברמת האיכות הגבוהה ביותר. בחברה לוקחים את הבקשות של לקוחותינו ברצינות יתרה ושמים דגש על יצירת וסיפוק מוצרים איכותיים ומובילים בשוק.
החברה מחזיקה בצוות איכותי ומנוסה אשר יודע להתמודד עם כל בקשה, ומתחייבת לספק את השנאים במהירות, זאת בשל האופי הדינמי של יכולות הייצור שלנו,  אשר מתעלות את תהליך הייצור ומאפשרות מסירה של המוצרים מהר יותר אל הלקוח.

עבור לקוחות שלא זקוקים לשנאים בהתאמה אישית,יש בחברה מלאי רחב של שנאים הניתנים לאספקה מיידית, מה שמהווה פתרון מהיר ויעיל במיוחד.

 

תוכלו למצוא בחברה מבחר רחב של שנאים מסוגים שונים המתאימים לצרכים שונים. חברת ברק כח מתמחה בייצור שנאים תלת פאזיים לסוגים שנים של צרכים, בין השאר כמו למערכות סאונד, תלת פאזיים מבדדים, ותלת פאזיים יצוקים. החברה צברה ניסיון רב בתחום עם השנים, ויודעת להציע ולתכנן את המוצר המתאים ביותר עבור צרכי הלקוח.

כמו כן, החברה מתמחה בייצור שנאים מבדדים ללוחות חשמל ולתעשייה, עבור אתרים רפואיים, ושנאים מוגני מים המתאימים לשימוש במקומות חיצוניים. אנו מסוגלים לקחת כל אתגר ולהציע ללקוח את הפתרון המותאם ביותר לצרכיו.

 

נשמח לשמוע ממכם! צרו קשר והצוות שלנו יהיה נכון לטפל בבקשותיכם ושמח לספק לכם ייעוץ והכוונה לגבי סוג ההזמנה שאתם צריכים, ללוות אתכם במקצועיות, אמינות ושירות אישי עד שתקבלו את המוצרים הנכונים ביותר עבורכם.

  Call Now Button